2020 - Už se to blíží!

Další ročník našeho tábora se nezadržitelně blíží. My už se nemůžeme dočkat. Tak rychle dokud jsou ještě volná místa, těšíme se na vás :-).

V říši divů

Letní dětský tábor, 28. července až 7. srpna (11 dní)

Letos se Dřevotvarka přemění v říši divů. Stejně jako Alenka i my se záhadně propadneme do světa plného kouzelných tvorů. Myslíš, že zvládneš porazit draka? Spřátelit se s hobity, trpaslíky či elfy? Překonat spoustu dalších nástrah fantasy světů? Tak neváhej a přihlas se!

2020

Tábor se uskuteční v areálu RS Dřevotvarka. Příjezd v úterý 28. července, odjezd v pátek 7. srpna, čas bude upřesněn.

Tábor bude trvat 11 dní (10 nocí) a cena je 4300kč.

RS Dřevotvárka

O nás

Jsme parta, která spolu na tábor jezdí už přes 10 let, zpočátku jako děti, teď už jako vedoucí. Postupem času jsme vystřídali několik tábořišť, avšak naše filosofie i nadšení se nemění.

Pořádáme klasický letní tábor s bohatým programem, doprovázeným celotáborovou hrou, táboráky, celodenním výletem a spoustou dalších aktivit. Většinu dne strávíme v přírodě, kde si děti hrají, zkoušejí nové věci a objevují nová místa i přátele. Večery vždy vyplní zábavný program, na kterém se podílejí hlavně děti.

Většina táborníků se k nám každý rok vrací a postupně s námi rostou, prochází pubertou a ti nejlepší se k nám připojují jako praktikanti a později i vedoucí.

Vedoucí

Aktivity

Celotáborovka

Táborák

Karneval

Cestování fantasy říšemi

Deskovky

Koupačky

Výprava na hrad

Akční scénky

Draci

Dobro a zlo

Mágové

Kouzelní tvorové

Kontakt

Klára Svobodová

Hlavní vedoucí
  +420 774 549 099
  svobklar@seznam.cz

Vanda Řepová

Zástupce
  +420 734 553 773
  vanda.repova@gmail.com