Vedoucí

Klára Svobodová

Klára Svobodová

Hlavní čarodějka

Věk 23 Vzdělání Za sebou mám gympl, momentálně studuju na ČVUT na Stavárně Původ Jsem z Velké Bíteše Zaměstnání Student na plný úvazek Záliby Knížky (fantasy), sport, výlety se psem a samozřejmě tábor Jak dlouho a proč jezdím Na tábor jezdím od malička, do Lančova o něco kratší dobu. Protože v Lančově je hezky, a léto bez tábora není to pravý léto.
Vanda Řepová

Vanda Řepová

Zástupce hlavní čarodějky

Věk 21 let Vzdělání Technické lyceum - maturitní Původ Velká Bíteš Zaměstnání Student Záliby Prokrastinace, výletování, čtení, sledování filmů, vaření, grafika Jak dlouho a proč jezdím Jezdím dlouho a jezdím, protože mě to baví a protože zbožňuji táborovou atmosféru.
Jiří Kratochvíla

Jiří Kratochvíla

Motýlek

Věk 34 Vzdělání Inženýr chemického inženýrství, nástavbové kurzy stavby hradů z písku Základní a mateřské školy Nová Bystřice Původ Nová Bystřice, Novobystřická vrchovina (Česká Kanada - jen bez eskymáků, lososů, losů, oceánu, angličtiny a ropy, jinak všechno stejný) Zaměstnání Technický ředitel v malé firmě (než koupíme Google) Záliby Od každého něco, hlavně vymýšlení šíleností... Jak dlouho a proč jezdím S přestávkami od roku 2009, jezdím kvůli touze zjistit, co je ještě všechno možný. Každý ročník odjíždím spokojený, že jsem docílill toho nejneuvěřitelnějšího zážitku, abych po několika dnech dalšího ročníku musel uznat, že jsem stále ještě maxima nedosáhl :-)
Adéla Kapicová

Adéla Kapicová

Oddílový vedoucí

Věk 24 Vzdělání FSv ČVUT Původ Jsem z Konstantinových Lázní (na západ od Plzně). Zaměstnání Studentka Záliby Četba, zpěv, tanec, lukostřelba, plavání, deskovky Jak dlouho a proč jezdím Na nejrůznější tábory jezdím od dětství. V posledních letech jsem si vyzkoušela tři tábory z pozice vedoucího a dost se mi to zalíbilo. Proč jezdím na tábory? Protože je to na léto ta nejlepší aktivita, pohodová akce plná skvělých zážitků s perfektními lidmi. Jako vedoucí jezdím proto, že už mě jako dítě nikde nechtějí (a to jsem se vážně snažila). A proč do Lančova? Protože znám ze školy Kláru, která mi o tomhle táboře už dlouhou dobu vypráví úžasné historky a je z něj ohromně nadšená. A její nadšení mě přesvědčilo, že chci být součástí takové skvělé akce taky.
Michal Letavka

Michal Letavka

Oddílový vedoucí

Věk 25 Vzdělání Gympl Původ Koryčany Zaměstnání Ajťák Záliby Počítač, hry, sci-fi, fantasy, kutilsví, sport (hlavně zimní!) Jak dlouho a proč jezdím Nevím, ale mám pocit, jako bych se tam narodil...
Martina Havlíčková

Martina Havlíčková

Oddílový vedoucí

Věk 22 Vzdělání Sportovní gymnázium, momentálně studuju na Přírodovědecké fakultě v Brně Původ Velká Bíteš Zaměstnání Student Záliby Sport, knížky, zvířata, kamarádi, rodina Jak dlouho a proč jezdím Na tábor jezdím od druhé třídy. Na tábor jedu po 10. Je to tady prostě super. Jezdím sem kvůli skvělé partě lidi a nezapomenutelným zážitkům.
Kamil Sedláček

Kamil Sedláček

Oddílový vedoucí

Věk 21 Vzdělání Maturitní Původ Hevlín Zaměstnání Student Záliby Sport, hudba, seriály, filmy, posezení s přáteli Jak dlouho a proč jezdím Na tábor jezdím od malička a tak jsem v tom pokračoval až do teď. Jezdím si sem odpočinout, užít si zábavu a za přáteli.
Sabina Krištofová

Sabina Krištofová

Oddílový vedoucí

Věk 20 Vzdělání Studentka na SŠ-předškolní a mimoškolní pedagogika, Znojmo Původ Šanov Zaměstnání Studentka Záliby Tanec, zpěv, sport, focení, tábor, výlety a cestování Jak dlouho a proč jezdím Poprvé jsem na tomhle táboře byla v roce 2010 a tenhle rok jedu poprvé jako vedoucí. Je tu krásná příroda a vždy se ráda vidím s lidmi, které můžu vidět jen na táboře :-)
Vít Gaizura

Vít Gaizura

Pomocník

Věk 18 Vzdělání Zš Velká Bíteš, Gymnázium Velké Meziříčí (3. ročník) Původ Velká Bíteš Zaměstnání Student Záliby Sport, deskovky, filmy, přátelé Jak dlouho a proč jezdím Letos pojedu 7 rokem, potkávám se tu s bandou super lidí a je to zkrátka jediný tábor, co stojí za to :)
Petra Kašová

Petra Kašová

Pomocnice

Věk 18 Vzdělání Gymnázium Velké Meziříčí (2. ročník) Původ Velké Meziříčí Zaměstnání Studentka Záliby Posilovna, jednorožci, plyšáci, zvířata Jak dlouho a proč jezdím Jedu po druhé, poprvé jsem byla jako dítě a letos chci jet jako praktikant, protože mám moc ráda děti a strašně se těším, až s nimi budu moct blbnout.
Filip Gaizura

Filip Gaizura

Pomocník

Věk 17 Vzdělání Gymnázium Velké Meziříčí (2. ročník) Původ Velká Bíteš Zaměstnání Student Záliby Posilovna, hraní na kytaru, hraní na počítači Jak dlouho a proč jezdím Asi 4 roky a proč? Protože mi můj milovaný bratr ukázal, jak je to skvělý tábor.