2019 - Hotovo!

Děkujeme za účast všem kouzelníkům, čarodějkám a magičům, byli jste naprosto skvělí. Doufáme, že se vám letošní tábor líbil a i přes občasnou nepřízeň počasí jste si jej užili, protože my převelice :-). Už nyní se těšíme na další ročník.

Omlouváme se za prodlení, fotky jsou k dispozici zde, tak s námi pojďte ještě jednou zavzpomínat na Školu v Bradavicích.

Bradavice

Letní dětský tábor, 9. až 16. srpna (7 dní)

Škola čar a kouzel v Bradavicích svolává studenty na další čarovný školní rok! Naučíme tě, co je to vlastně ten Kámen mudrců. Jak se krotí velcí hadi nebo třeba co dělat, když se ti doma vznítí pohár. Famfrpál je samozřejmostí. Myslíš, že na to máš? Tak pošli přihlášku a čekej dopis z Bradavic!

2019

Tábor se uskuteční v areálu RS Dřevotvárka. Příjezd v pátek 9. srpna, odjezd v pátek 16. srpna, čas bude upřesněn. Cesta bude označena cedulemi "Letní tábor v Bradavicích".

Oproti minulému roku bude tábor jen 7 dní a nová cena je 2500kč.

RS Dřevotvárka

O nás

Jsme parta, která spolu na tábor jezdí už přes 10 let, zpočátku jako děti, teď už jako vedoucí. Postupem času jsme vystřídali několik tábořišť, avšak naše filosofie i nadšení se nemění.

Pořádáme klasický letní tábor s bohatým programem, doprovázeným celotáborovou hrou, táboráky, celodenním výletem a spoustou dalších aktivit. Většinu dne strávíme v přírodě, kde si děti hrají, zkoušejí nové věci a objevují nová místa i přátele. Večery vždy vyplní zábavný program, na kterém se podílejí hlavně děti.

Většina táborníků se k nám každý rok vrací a postupně s námi rostou, prochází pubertou a ti nejlepší se k nám připojují jako praktikanti a později i vedoucí.

Vedoucí

Aktivity

Celotáborovka

Táborák

Karneval

Vaření lektvarů

Spaní pod širákem

Noční bojovka

Létání na koštěti

Doprovodné scénky

Čarování

Turnaje proti vedoucím

Deskovky

Koupačky

Kontakt

Klára Svobodová

Hlavní vedoucí
  +420 774 549 099
  svobklar@seznam.cz

Vanda Řepová

Zástupce
  +420 734 553 773
  vanda.repova@gmail.com