Vedoucí

Martin Hrb

Martin Hrb

Ředitel

Věk 25 Vzdělání Vysokoškolské Původ Hevlín Zaměstnání Student Záliby Sport, sci-fi, fantasy Jak dlouho a proč jezdím Je to můj koníček se kterým nedokážu přestat :)
Klára Svobodová

Klára Svobodová

Sekretářka

Věk 22 Vzdělání Za sebou mám gympl, momentálně studuju na ČVUT na Stavárně Původ Jsem z Velké Bíteše Zaměstnání Student na plný úvazek Záliby Knížky (fantasy), sport, výlety se psem a samozřejmě tábor Jak dlouho a proč jezdím Na tábor jezdím od malička, do Lančova o něco kratší dobu. Protože v Lančově je hezky, a léto bez tábora není to pravý léto.
Iva Targošová

Iva Targošová

Zdravotník

Věk 23 Vzdělání Studuju na Lékařské fakultě v Hradci Králové, obor Všeobecné Lékařství 3. Ročník Původ Pocházím ze severozápadu Slovenska, z dědinky Zborov nad Bystricou Zaměstnání Student na plný úvazek Záliby Knihy ( sci-fi, fantasy a jine), deskove hry, zajit si s posedet s kamarady, nebo na jit výlet, brusle Jak dlouho a proč jezdím Na tábor jedu poprvé
Jiří Kratochvíla

Jiří Kratochvíla

Motýlek

Věk 33 Vzdělání Inženýr chemického inženýrství, nástavbové kurzy stavby hradů z písku Základní a mateřské školy Nová Bystřice Původ Nová Bystřice, Novobystřická vrchovina (Česká Kanada - jen bez eskymáků, lososů, losů, oceánu, angličtiny a ropy, jinak všechno stejný) Zaměstnání Technický ředitel v malé firmě (než koupíme Google) Záliby Od každého něco, hlavně vymýšlení šíleností... Jak dlouho a proč jezdím S přestávkami od roku 2009, jezdím kvůli touze zjistit, co je ještě všechno možný. Každý ročník odjíždím spokojený, že jsem docílill toho nejneuvěřitelnějšího zážitku, abych po několika dnech dalšího ročníku musel uznat, že jsem stále ještě maxima nedosáhl :-)
Adéla Kapicová

Adéla Kapicová

Sporťák

Věk 23 Vzdělání Gymnázium a následně Stavárna na ČVUT, právě jsem dokončila 3. ročník. Původ Jsem z Konstantinových Lázní (na západ od Plzně). Zaměstnání Studentka Záliby Četba, zpěv, tanec, lukostřelba, plavání, deskovky Jak dlouho a proč jezdím Na nejrůznější tábory jezdím od dětství. V posledních letech jsem si vyzkoušela tři tábory z pozice vedoucího a dost se mi to zalíbilo. Proč jezdím na tábory? Protože je to na léto ta nejlepší aktivita, pohodová akce plná skvělých zážitků s perfektními lidmi. Jako vedoucí jezdím proto, že už mě jako dítě nikde nechtějí (a to jsem se vážně snažila). A proč do Lančova? Protože znám ze školy Kláru, která mi o tomhle táboře už dlouhou dobu vypráví úžasné historky a je z něj ohromně nadšená. A její nadšení mě přesvědčilo, že chci být součástí takové skvělé akce taky.
Michal Letavka

Michal Letavka

Oddílový vedoucí

Věk 24 Vzdělání Gympl Původ Koryčany Zaměstnání Ajťák Záliby Počítač, hry, sci-fi, fantasy, kutilsví, sport (hlavně zimní!) Jak dlouho a proč jezdím Nevím, ale mám pocit, jako bych se tam narodil...
Otto Nagel

Otto Nagel

Oddílový vedoucí

Věk 26 let Vzdělání Zatím středoškolské :D Původ Jakubčovice nad Odrou Zaměstnání Student + Brigáda na poště Záliby Seriály, četba Jak dlouho a proč jezdím Loni jsem byl potřetí. Je to pro mě příjemné prázdninové odreagování, mezi partou příjemných lidí a dětí.
Kamil Sedláček

Kamil Sedláček

Oddílový vedoucí

Věk 20 Vzdělání Maturitní Původ Hevlín Zaměstnání Student Záliby Sport, hudba, seriály, filmy, posezení s přáteli Jak dlouho a proč jezdím Na tábor jezdím od malička a tak jsem v tom pokračoval až do teď. Jezdím si sem odpočinout, užít si zábavu a za přáteli.
Vanda Řepová

Vanda Řepová

Oddílový vedoucí

Věk 20 let Vzdělání Technické lyceum - maturitní Původ Velká Bíteš Zaměstnání Student Záliby Prokrastinace, výletování, čtení, sledování filmů, vaření, grafika Jak dlouho a proč jezdím Jezdím dlouho a jezdím, protože mě to baví a protože zbožňuji táborovou atmosféru.
Sabina Krištofová

Sabina Krištofová

Oddílový vedoucí

Věk 19 Vzdělání Studentka na SŠ-předškolní a mimoškolní pedagogika, Znojmo Původ Šanov Zaměstnání Studentka Záliby Tanec, zpěv, sport, focení, tábor, výlety a cestování Jak dlouho a proč jezdím Poprvé jsem na tomhle táboře byla v roce 2010 a tenhle rok jedu poprvé jako vedoucí. Je tu krásná příroda a vždy se ráda vidím s lidmi, které můžu vidět jen na táboře :-)
Anička Sedláková

Anička Sedláková

Pomocník

Věk 17 let Vzdělání Zš Koryčany, Klvaňovo gymnázium Kyjov (2. ročník) Původ Koryčany Zaměstnání Studentka Záliby Jízda na koni, čtení, příroda Jak dlouho a proč jezdím Jezdím od roku 2008 a díky skvělým lidem a nezapomenutelným zážitkům mě tábor nikdy neomrzí :)
Vít Gaizura

Vít Gaizura

Pomocník

Věk 17 Vzdělání Zš Velká Bíteš, Gymnázium Velké Meziříčí (2. ročník) Původ Velká Bíteš Zaměstnání Student Záliby Sport, deskovky, filmy, přátelé Jak dlouho a proč jezdím Letos pojedu 6 rokem, potkávám se tu s bandou super lidí a je to zkrátka jediný tábor, co stojí za to :)