Kingsman

Letní dětský tábor Vranov, 4. až 17. srpna

Jsme nezávislá mezinárodní zpravodajská služba, operujeme v přísném utajení - agenti Kingsman, novodobí rytíři. Hledáme schopné agenty a agentky jako jsi ty. Myslíš, že na to máš? Vyplň přihlášku a uvidíme v létě...

2018

Tábor se uskuteční v areálu RS Dřevotvárka. Příjezd v sobotu 4. srpna v 11:00, odjezd v pátek 17. srpna v 11:00. Cesta bude označena cedulemi "Letní tábor Kingsman".

RS Dřevotvárka

O nás

Jsme parta co spolu na tábor jezdí už přes 10 let, zpočátku jako děti, teď už jako vedoucí. Postupem času jsme vystřídali několik tábořišť, avšak naše filosofie i nadšení se nemění.

Pořádáme klasický letní tábor s bohatým programem, doprovázeným celotáborovou hrou, táboráky, celodenním výletem a spoustou dalších aktivit. Většinu dne strávíme v přírodě, kde si děti hrají, zkoušejí nové věci a objevují nová místa i přátele. Večery vždy vyplní zábavný program, na kterém se podílejí hlavně děti.

Většina táborníků se k nám každý rok vrací a postupně s námi rostou, prochází pubertou a ti nejlepší se k nám připojují jako praktikanti a později i vedoucí.

Vedoucí

Aktivity

Celotáborovka

Táborák

Karneval

Vzduchovky

Spaní pod širákem

Noční bojovka

Celodenní výlet

Doprovodné scénky

Turnaje proti vedoucím

Deskovky

Lodičky

Volnočasové aktivity

Kontakt

Martin Hrb

Hlavní vedoucí
  +420 728 333 870
  martinhrb@seznam.cz

Klára Svobodová

Zástupce
  +420 774 549 099
  svobklar@seznam.cz