Přelstít! Přehrát! Překonat!

14 dní, 8 kmenů, jeden vítěz.


Za dobu svého působení se soutěž „Kdo přežije“ dostala na některá z nejpustších, nejnebezpečnějších a nejexotičtějších míst na světě. A nyní byla přenesena do Lančova, místa jako stvořeného pro kmenové soupeření. Není hry jako této! Hry, která vás naučí žít v souladu s přírodou a přinutí vás překonávat jak fyzické tak logické výzvy, které přicházejí každý den.

Nakonec zůstane jen jediný kmen, který bude mít nárok na vítězství!

Připoj se k nám a zažij jedinečné dobrodružství svého života!

Dana Bílková

Dana Bílková

Hlavní vedoucí

Věk 27 let Vzdělání Inženýrka chemie :-D Původ Z Nového Boru Zaměstnání Doktorské studium na VŠCHT Praha, Bakalářské studium Specializace v pedagigice, výuka a popularizace chemie ve školkách i na základních a středních školách Záliby Divadlo, improvizace, tanec, hudba, sport, studium, filmy, seriály, ruční práce, komunikace s lidmi, práce s dětmi Jak dlouho a proč jezdím Od pěti let jako dítě, od 19 let jako vedoucí. Na Lančově letos podruhé jako hlavaska! A opět se za vámi těším! Co vy? :-)
Martin Hrb

Martin Hrb

Zástupce hlavní vedoucí

Věk 23 Vzdělání Vysokoškolské Původ Hevlín Zaměstnání Student Záliby Sport, sci-fi, fantasy Jak dlouho a proč jezdím Jedu letos po 10 stejně jako Vanda. Což je i hlavní důvod proč jedu, věřím že nám nachystají parádní oslavu k tomuto kulatému číslu s tímto táborem.
Zdeňka Ochová

Zdeňka Ochová

Zdravotník

Věk 22 Vzdělání středoškolské Původ Úvaly Zaměstnání studentka medicíny na plný úvazek a s přesčasy Záliby četba, poslouchání hudby, vodáctví, šachy. Jak dlouho a proč jezdím
Jiří Kratochvíla

Jiří Kratochvíla

Motýlek

Věk 998209811 vteřin Vzdělání Inženýr chemického inženýrství, nástavbové kurzy stavby hradů z písku Základní a mateřské školy Nová Bystřice Původ Nová Bystřice, Novobystřická vrchovina (Česká Kanada - jen bez eskymáků, lososů, losů, oceánu, angličtiny a ropy, jinak všechno stejný) Zaměstnání Technický ředitel v malé firmě (než koupíme Google) Záliby Od každého něco, hlavně vymýšlení šíleností... Jak dlouho a proč jezdím S přestávkami od roku 2009, jezdím kvůli touze zjistit, co je ještě všechno možný. Každý ročník odjíždím spokojený, že jsem docílill toho nejneuvěřitelnějšího zážitku, abych po několika dnech dalšího ročníku musel uznat, že jsem stále ještě maxima nedosáhl :-)
Michal Letavka

Michal Letavka

Vedoucí 1. oddíl

Věk 21 Vzdělání Gympl Původ Koryčany Zaměstnání Ajťák Záliby Počítač, hry, sci-fi, fantasy, kutilsví, sport (hlavně zimní!) Jak dlouho a proč jezdím Nevím, ale mám pocit, jako bych se tam narodil...
Michaela Vařeková

Michaela Vařeková

Vedoucí 2. oddíl

Věk 22 Vzdělání Momentálně prodlužované študýrování žurnalistiky a politologie na MU <3 Původ Malebná vesnice Horní Štěpánov, téměř na horách. Zaměstnání Studentka + embargo oficír v bance, fakt. Záliby Skládání origami klokanů, paleontologie a numismatika. Jak dlouho a proč jezdím Dvakrát jako dítě a teď podruhé jako vedoucí. V Lančově je totiž krásně a schází se tam fajn lidi.
Jiří Štach

Jiří Štach

Vedoucí 5. oddíl

Věk 19 Vzdělání Maturitní Původ Hevlín Zaměstnání Student Záliby Hudba, knihy, filmy a procházky v přírodě Jak dlouho a proč jezdím Jedu devátým rokem. Rád se zase po roce uvidím s přáteli a odreaguji na čerstvém vzduchu.
Martina Havlíčková

Martina Havlíčková

Vedoucí 4. oddíl

Věk 19 let....na táboře 20 ;-P Vzdělání Sportovní gymnázium, momentálně studuju na Přírodovědecké fakultě v Brně Původ Velká Bíteš Zaměstnání Student Záliby Sport, knížky, zvířata, kamarádi, rodina Jak dlouho a proč jezdím Na tábor jezdím od druhé třídy. Do Lančova jedu po 7. Je to tady proste super.Jezdim sem kvůli skvěle partě lidi a nezapomenutelným zážitkům.
Kamil Sedláček

Kamil Sedláček

Vedoucí 7. oddíl

Věk 19 Vzdělání Maturitní Původ Hevlín Zaměstnání Student Záliby Sport, hudba, seriály, filmy, posezení s přáteli Jak dlouho a proč jezdím Na tábor jezdím od malička a tak jsem v tom pokračoval až do teď. Jezdím si sem odpočinout, užít si zábavu a za přáteli.
Klára Svobodová

Klára Svobodová

Vedoucí 6. oddíl

Věk Na táboře už 20 Vzdělání Za sebou mám gympl, momentálně studuju na ČVUT na Stavárně Původ Jsem z Velké Bíteše Zaměstnání Student na plný úvazek Záliby Knížky (fantasy), sport, výlety se psem a samozřejmě tábor Jak dlouho a proč jezdím Na tábor jezdím od malička, do Lančova o něco kratší dobu. Protože v Lančově je hezky, a léto bez tábora není to pravý léto.
Otto Nagel

Otto Nagel

Vedoucí 9. oddíl

Věk 24 let Vzdělání Zatím středoškolské :D Původ Jakubčovice nad Odrou Zaměstnání Student + Brigáda na poště Záliby Seriály, četba Jak dlouho a proč jezdím Loni jsem byl poprvé. Je to pro mě příjemné prázdninové odreagování, mezi partou příjemných lidí a dětí.
Michal Bednář

Michal Bednář

Vedoucí 3. oddíl

Věk 24 Vzdělání Bakalářské Původ Valašské Meziříčí Zaměstnání Student Záliby Kolo, brusle, přátelé, někdy i vědění Jak dlouho a proč jezdím Jedu poprvé :)
Jitka Placha

Jitka Plachá

Vedoucí 8. oddíl

Věk Ročník 1992 Vzdělání Vysokoškolské Původ Plaveč (Znojmo), přechodně Pardubice Zaměstnání Studentka Záliby Škola, tábor, hudba, čtení, filmy, sport ale i válení a lenošení Jak dlouho a proč jezdím Do Lančova jsem jezdila jako dítě, pak jako praktikantka, nyní jako vedoucí. Je tu super parta lidí - dětí i vedoucích, se kterýma jsou ty nejlepší prázdninové zážitky.
Jakub Novotný

Jakub Novotný

Vedoucí oddílu

Věk 40 Vzdělání Fakula tělesné výchovy a sportu Původ z Čimic (centrum Prahy) Zaměstnání tělocvikář Záliby člověk, příroda, život, kytara, moudra a hluboké myšlenky, a někdy překvapivě i sport...(hlavně v televizi) Jak dlouho a proč jezdím Od pravěkuvěků za krále klacka... Jako dítě, jako vedoucí v dobách studií a nyní i na univerzitě středního věku ;-)
Honza Matěj

Honza Matěj

Praktikant

Věk 17 Vzdělání Základní škola Šatov Střední odborná škola Podyjí- informační technologie (2. ročník) Původ Šatov Zaměstnání Student Záliby Fotbal, kreslení, cvičení Jak dlouho a proč jezdím Bude to už 6 rokem . Protože se tam můžu skvěle odreagovat, jsou tam super lidé a taky spousta kamarádů, které sem získal za těch 5 let, co tam jezdím. Je to prostě nejlepší odpočinek po celém školním roce.
Sabina Kryštofová

Sabina Krištofová

Praktikantka

Věk 17 Vzdělání Studentka na SŠ-předškolní a mimoškolní pedagogika, Znojmo Původ Šanov Zaměstnání Studentka Záliby Tanec, zpěv, sport, focení, tabor, výlety a cestování Jak dlouho a proč jezdím Poprvé jsem na tomhle táboře byla v roce 2010 a tenhle rok jedu poprvé jako praktikantka. Je tu krásná příroda a vždy se ráda vidím s lidmi, které můžu vidět jen na táboře :)
Katka Králíková

Katka Králíková

Praktikantka

Věk 18 let Vzdělání 3. ročník Pedagogické školy v Kroměříži Původ Pocházím z Koryčan Zaměstnání Studentský život mě zaměstnává na plný úvazek Záliby Baví mě hra na klavír a kytaru, zpěv, knížky, práce s dětmi a spoustu dalších nepodstatných věcí :) Jak dlouho a proč jezdím Na tábor jezdím už od první třídy a strašně ráda, ať už kvůli skvělým lidem, fajn atmosféře nebo prostředí, které je báječné. Prostě léto bez tábora by nebylo to pravé léto.
Vanda Řepová

Vanda Řepová

Praktikantka

Věk Jsem plnoleté 18-tileté dítě Vzdělání Začínám pracovat na maturitním ročníku Technického lycea na SPŠT Původ Od malička jsem z Velké Bíteše Zaměstnání Pilná a pracovitá studentka, která dělá všechno pro to, aby vystudovala (just joke) Záliby Mojí největší zálibou je odpoledne s čajem a zábavným seriálem. K tomu občas tvořím grafiku a ráda si zafotím. K čemuž lze přiřadit to, že moc ráda vymýšlím blbosti. Nevynechávám přátele. Jak dlouho a proč jezdím Na tábor jezdím od své první třídy a proč? Protože pro mě nemá léto bez tábora smysl. :)

Aktivity

Celotáborová hra

Tematický táborák

Karneval

Střelba ze vzduchovek

Spaní pod širákem

Noční bojovka

Celodenní výlet

Epické scénky

Turnaje proti vedoucím

Deskové hry

Výlety na lodičkách

Volnočasové aktivity

Kontakt

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

Adresa Tábora

Dětský tábor Místní org. OS DLV
Lančovská zátoka
671 06 Šafov

Dana Bílková

hlavní vedoucí
info@tabor-lancov.cz
tel.: 723 538 317

Martin Hrb

zástupce hlavní vedoucí
martinhrb@seznam.cz